Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
170.00 €

  • Mbrapa Teatrit Kombëtar, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Ndryshuar me 03.03.2021
Është shikuar 235 herë
 

me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️banjo,

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->