Lokal me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Pejton, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2019
Ndryshuar me 14.01.2020
Është shikuar 65 herë
 

Lokal 70m2 me qira ne "Pejton" saktesisht ne nje zone te pershtatshme fare prane me "Hotel Royal". Lokali shtrihet ne perdhes me siperfaqe prej 35m2 dhe kat te pare me siperfaqe 35m2. Lokali eshte i pershtatshem per shume veprimtari duke llogaritur poziten e qarkullueshme dhe frekuentueshme. Sidomos per sallon te bukurise, kurse trajnimi, barber shop, pastrim kimik etj
R656
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra