Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Lokal me qira
400.00 €

  • Adresa: Lokali me qira tek Sllovenia Sporti, teFAMA, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 19 herë
 

Lokali me qira tek Sllovenia Sporti, afer kolegjit FAMA

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra