Lokali në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Qender , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 20 herë
 

Shitet Biznesi (Restaurant bar) ne Qender

Siperfaqe 100m2

Biznesi shitet Komplet me Inventar eshte me lokacion te mire ne Qender
Posedon hapsire te mbrendshme
Po ashtu ka dhe 2 terasa

Cmimi me marreveshje

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra