Shtëpi me qira
600.00 €

  • Adresa: Perball Grandit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.04.2014
Është shikuar 278 herë
 

Leshohet banesa me qera ne qender saktesisht perball Grandit banesa posedon dhome dite kuzhine 2 dhoma gjumi banjo ballkon,banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ne menyr moderne.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra