Banesë me qira
300.00 €

  • Garsonjere me qira në Pejton????, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 11.09.2023
Është shikuar 37 herë
 

Garsonjere me qira në Pejton????
▪️Çmimi: 300€????
Të gjitha shpenzimet e përfshira në këtë çmim.
▪️Përball Katedrales, te Fellini, me 30m2, kati përdhes, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Banjo,
▪️Depo.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton