Banesë me qira
500.00 €

  • , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023
Është shikuar 69 herë
 

ID: 65410
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qyteteza Pejton
Sipërfaqe: 94 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 8
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Pejton, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin e Nartel Center, ka nje siperfaqe prej 94m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton