Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: afer katedrales, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2019
Është shikuar 172 herë
 

Banesë me qira 80m2.
Lagjja Pejton afer katedrales
Kuzhine ,tri dhoma tfjetjes
Shifra 1598-m
Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700
E bëjë “Share” vetëm për miqtë e mi.
Banesat e tjera mund ti shihni në fb.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton