Banesë me qira
550.00 €

  • Adresa: tek Prime Group #1496, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 04.10.2019
Është shikuar 172 herë
 

Banes me qera ne lagjen Pejton, tek Prime Group #1496

Banesa ndodhet ne katin VII

Siperfaqja e baneses eshte 70m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 550 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,
- 1 dhome gjumi,
- Banjo,
- Ballkon,
- Nxemje qendrore me termokos,
- Lift,

Ne qmim perfshihet gjitha shpenzimet si: Rryme, uje, mbeturina, wifi, lift e mirmbajtje dhe shpenzimet e termokosit.

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
049615113
viber;+38349615113
recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton