Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Ramiz Sadiku ne Pejton, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 09.10.2019
Ndryshuar me 17.10.2019
Është shikuar 99 herë
 

Ofrohet PËR ‪‎#QIRA Banesë 2+1 moderne dhe mobiluar në lagjen Pejton në Prishtinë tek "Ramiz Sadiku".

90m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Termokos

Në katin 9-të në kuadër të kompleksit "Ramiz Sadiku" ndodhet kjo banesë moderne, e mobiluar së fundi me shumë shije dhe afër të gjitha komoditeteve për jetë sa më komode.

Përfshin 90m² dhe përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Koridor, 1 Banjo, 1 WC dhe 1 Ballkon.

Me kuzhinë pajisur me të gjitha elementet funksionale, dysheme laminat kualitativ, hapësira mirë të shfrytëzuara, ngrohje qëndore nga Termokos dhe lokacion shumë i mirë.

Çmimi 450 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton