Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Prime Group, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 10.10.2019
Ndryshuar me 10.10.2019
Është shikuar 124 herë
 

Leshoje banes me qira ne pejton, te Prime Group, banesa eshte e mobiluar ne teresi, shume moderne, 90m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin:
049 124 677
WhatsApp & Viber
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton