Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 11.10.2019
Është shikuar 85 herë
 

Jepet banesa me qira te nenkalimi, banesa gjendet ne katin e pare. Banesa i ka te gjitha kushtet dhe eshte e pershtatshme per zyre, gjithesej ka 50m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- Dhome gjumi
- Koridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 300euro ne muaj.

☎️ Nr. Tel : 044 442 969

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton