Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Pejton, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2019
Është shikuar 136 herë
 

Ofrohet banese e qira ne lagjen Pejton, mund te perdoret per zyre dhe banim, eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, 45m2.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine / Dhome gjumi / Banjo / Ballkon / Korridor
Qmimi: 250 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton