Banesë me qira
380.00 €

  • Adresa: , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 19.10.2019
Është shikuar 131 herë
 


Leshohet banesa me qira ne Pejton. Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift.
Ka nxemje qendrore me termokos.
Banesa eshte e pa mobiluar dhe leshohet per afarizem.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 380 Euro
B443

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton