Banesë me qira
380.00 €

  • , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 22.10.2019
Është shikuar 47 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Pejton. Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift.
Ka nxemje qendrore me termokos.
Banesa eshte e pa mobiluar dhe leshohet per afarizem.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 380 Euro
B443

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton