Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Pejton, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 25.10.2019
Është shikuar 35 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Pejton, komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, korridor .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton