Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 30.10.2019
Është shikuar 216 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Pejton, perball Rilindjes. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te me lift.
Leshohet per zyre.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmim: 250 Euro
B462

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton