Banesë me qira
380.00 €

  • Adresa: , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2019
Është shikuar 115 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Pejton te Prime Group. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.
Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 380 Euro
B464

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton