Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 01.11.2019
Është shikuar 65 herë
 

Leshohet me qira banesa shume komode ne Qender te kompleksi i Ramiz Sadikut, perballe stacionit te trenit (mbrapa NLB'se). Banesa gjendet ne katin e 3te, eshte e mobiluar me shije dhe eshte e lidhur me nxemje te qytetit. Banesa eshte e lire prej dates 1 Dhjetor.

Posedon:

Sallon me kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor

Çmimi 350euro, plus 1 qira depozit

Kodi E235

│ HomeLink RealEstate │

Kontakt:
+383 45 550 554 (viber&whatsapp)
+383 49 111 742
✉ agjensioni.homelink@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton