Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Pejton, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 20.01.2020
Është shikuar 36 herë
 

Leshohet me qira kat i shtepise ne lagjen Pejton. Eshte komplet e mobiluar, ka hyrje te veqante, posedon edhe oborrin, eshte shume komode per banim. 65m2.

* Renditja:
Sallon me kuzhine / dhome gjumi / banjo / korridor.
Çmimi: 300 €

Per me shume na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton