Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Ndertesa Nartel perball kompleksit Ramiz Sadiku, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 88 herë
 

Banesa luksoze e sapo ndertuar posedon 2 dhoma gjumi , plus dhoma e dites se bashku me kuzhine dhe trues, gjithashtu ballokoni me pamje fantastike . Banesa eshte e paisur me te gjitha paisjet shtepiake nga ato elektrike , mobilje .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton