Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
600.00 €

  • Pejton, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 23 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Pejton na katin e 4.Objekti posedon ashensore.
Banesa ka kete renditje:
/Sallon me Kuzhine
/2 Dhoma Gjumi
/Banjo
/Garazh

ID:KO233

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton

-->