Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Rruga C , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023
Është shikuar 54 herë
 

Shiten , Banesa 3+1 , ????Rruga C
Sipërfaqja: 133.10m2
ID:B449
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhinë
✔️4 Dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️ Wc
✔️Ballkon
✅Kati 3
????Kompleksi përmban 60 ari hapësirë gjelbëruese dhe 10 ari ndërtim
???? Objekti është 6 katësh, ka parking nëntokësor, parking të jashtëm, lojëra për fëmijë
???? Banesat janë të gatshme për banim
???? Afër shkollës, qerdheve, shtëpisë shëndetit
???? Ashensorë funksionalë
➡️ Për informata më të hollësishme:
???? 044 276 804
???? 049 316 689
???? [email protected]
#qera #shitje #fushekosove #patundshmeri #prishtine #banese #sell #buy #rent #boshnjakurealestate #banesaneshitjeprishtine #shitetbanesaulpiane #banesafushekosove #blej #shes #shitje #shitet #realestate #shes #banesë #Kontrata #prishtinë #banesaneshitjeprishtine #RrugaB #RrugaC

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C