Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 06.03.2023
Është shikuar 8 herë
 

▪Te Spar Market, te Dino Company, me 80 m2, kati 7(i fundit) me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me Kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C