Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë Zyre me qira në Rrugën C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023
Është shikuar 21 herë
 

Banesë Zyre me qira në Rrugën C????
Çmimi: 350€????
▪️Objekti Alko Group, me 80m2, kati 2 me 2 lifta funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e përshtatshme për zyre, me pamje nga Rruga C, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 dhoma gjumi.
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C