Banesë me qira
250.00 €

  • KODRINA, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023
Është shikuar 80 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Kodrina, Prishtine

– ID:771
– Lokacioni:Mati, Lagjia Kodrina,Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:7 me lift
– Siperfaqe:80m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€, pa garazh dhe depo 250

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Leshohet Banese me qira ne rrugen C, lagjia “Kodrina”. Eshte ndertim i ri e pamobiluar, mund te perdoret per banim por gjithashtu edhe per zyre. Banesa eshte shume moderne, objekti eshte i paisur me ngrohje qendrore , ka ndriicm te bollshem natyral, qasje ne rruge kryesore, garazhe dhe depo, por edhe parking te mjaftueshem per klientele.
Kati: 7-te (dy lifta funksional )
Siperfaqe: 80m2
Çmimi I qirase: 300 €
Renditja:
* Sallon me kuzhine
* 2 Dhoma gjumi
* 2 Banjo
* Ballkon
* Korridor
Garazhe dhe depo

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C