Banesë me qira
280.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 76 herë
 

ID: 66568
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 64 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugen C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C