Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 1 herë
 

Banesë me qira në Rrugën C????
▪️Çmimi: 400€????
▪️Te Maxi 24h, afër Rrugës B, me 72m2, kati 8, me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Depo
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C