Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 2 herë
 

▪️Te Maxi 24h, afër Rrugës B, me 72m2, kati 8, me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Depo
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C