Banesë me qira
350.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 20 herë
 

ID: 46769
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 72 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugen C. Banesa gjendet afër Spar Market, në kompleksin e ndërtuar nga kompania “Conin” kompleks, ashensor funksional,e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C