Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 49 herë
 

▪️te Kodrina, me 70m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tersi si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️ dhoma gjumi,
▪️ depo.
▪️ banjo, dhe
▪️ Ballkon.
▪️ garazhë nëntokësore

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C