Banesë me qira
280.00 €

  • Te Five Star, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 23.06.2022
Është shikuar 8 herë
 

Leshohet banesa me qira te rruga B, pas Palestres se Fivestar.Banesa ka dy dhoma gjumi simpatike, ballkon me dritare lëvizese (shiber), banjo, sallon me kuzhine moderne me gjitha pajisjet, ngrohje qendrore, dy ashensor dhe një hapsirë para banesës e siguruar me derë metalike, nxemje qendrore, klime kondicionale dhe gjerat tjera percjellese qe i nevojiten nje banese të kompletuar. Depoziti prej (250€) ipet në avans per sigurimin e marrëveshjes. Vetem te interesuar serioz, që deshirojne të qëndrojne për një kohë të gjatë.Familjar, apo cift të punësuar janë të preferuar!


Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B