Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në B. e Diellit,te Ambulanta, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 6 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit, tek Ambulanta▪️Banesat e kuqe, me 90m2, kati 3 pa lift, sistemin e ngrohjes me Termokos, posedon parking jashte objektit, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhome gjumi,
▪️depo,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.
044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B