Banesë me qira
470.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen B????, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 0 herë
 

Banesë me qira në Rrugen B????
▪️Çmimi: 470€????
▪️Te banesat e Royalit, me 85m2, kati 5 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.
tel: 044 349 845

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B