Banesë me qira
320.00 €

  • Banese me qira , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 4 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Mati 1 m'rapa barnatoreve ne rrugen B
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati i 7 me lift.
Nxemje qendrore Termokos.
Qmimi:320 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B