Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën C, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 9 herë
 

▪️Te kompleksi Alko Group, me 74m2, kati 5 me 2 lifta funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
045 949 015 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B