Banesë me qira
400.00 €

  • Afer restaurant loriano, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 11.11.2023
Ndryshuar me 04.12.2023
Është shikuar 449 herë
 

Lëshohet me qira super banesa në rrugën Muharrem Fejza ne fillim te Restaurant Loriano, Banesa është e mobiluar në tërësi në mënyrë moderne dhe mobilje të kualitetit të lartë e pa banuar me pare.

Banesa është e re dhe ka të gjitha pajisjet e nevojshme të pa përdorura, është shumë e përshtatshme për banim për çifte dhe familjarë.

Banesa ka hapësirë të mjaftueshme edhe për parkim dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm.

Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos si dhe posedon ashensor.

Çmimi: 400€ i diskutueshëm per familjar afatgjat Qifte.

Rënditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhome gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Depo
Na kontaktoni ne nr 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B