Banesë me qira
250.00 €

  • Parku i Qytetit, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 19.01.2023
Ndryshuar me 01.02.2023
Është shikuar 739 herë
 

Banesa 55m2 me qira te "Parku i Qytetit" ne zone te pershtatshme afer me "Albi Market". Banesa pozicionohet ne katin e 2-te dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa ka organizim te mire dhe shtrirje te kenaqeshme, ofrohet per kohe te gjate per çift, ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme ne nje lokacion ideal jetese
R3774
049411272, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit