Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Fushë Kosovë, , Stacioni autobusëve, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 156 herë
 

Banesë me qira në Fushë Kosovë, tek Komuna e Re

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Stacioni autobusëve