Shtëpi me qira
1600.00 €

  • Adresa: SHTEPI me qira në Taslixhe, rr. Uke Sadik, Taslixhe, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 12 herë
 

▪️me 3 ari, nxemja me rrym, dru dhe naft, me 250m2, 3-katshe, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi (si dhe sipas kerkeses mobilohet ende) si dhe ka këtë renditje:
▪️kati 1: ▪️dhome e dites,
▪️banjo.
▪️kamini.
▪️kati 2: ▪️dhome e dites,
▪️kuzhine me trapezari,
▪️banjo,
▪️kamini
▪️ballkon
▪️kati 3: ▪️3 dhome te gjumit,
▪️kuzhine me trapezari,
▪️banjo,
▪️2 ballkona.
▪️2 garazha per vetur,
▪️2 depo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Taslixhe