Banesa në shitje
700.00 €

  • Adresa: Tokbashqe, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 126 herë
 

Shitet banesa ne Tokbashqe 140 m2

Shitet banesa ne Tokbashqe,afer shkolles Normale dhe AUK-ut banesa gjindet ne katin perdhes dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-tri dhoma gjumi
-koridor
-dy banjo
-oborr
-nxemje me kamin me dru
-rezervar uji
-alarm

Ndertim i Batushes


Cmimi 700 Euro per m2 i diskutueshem,banesa shitet me mobile

Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe