Banesa në shitje
72000.00 €

  • Adresa: , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 13.04.2019
Është shikuar 23 herë
 

Shitet banesa në Tokëbashqe, ndërtim i ri përball shkollës fillore Gjergj Fishta.
Banesa gjendet në katin e parë dhe ka 84 m2.
Shitet e mobiluar dhe e renovuar.
Nuk ka fletë poseduse!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
2 Ballkona
Koridor


Qmimi:72000 EURO
S144


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe