Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 58 herë
 

Leshohet banesa me qira ne TokeBashqe, afer gjergj Fishtes. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te pa lift. Ka nxemje qendrore me rryme.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 220 euro
A388

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe