Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Prishtine, Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2019
Ndryshuar me 05.07.2019
Është shikuar 51 herë
 

Banes me qera ne Tokbashqe te fushat e tenisit 2

►Kodi : G18

►Renditja : Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 terrasa , banjo koridor , Salloni ka pamjen nga parku tokbashqes, banesa gjendet ne katin 4 pa lift, eshte pran rruges kryesore , aty pran ka market , stacioni autobusav, fast food , parku tokbashqes afer fushat e tenisit afer , vend i qet dhe i bukur per jetes.

►Siperfaqja : 76.7m2

►Qmimi : 240euro + nje depozit , preferohen familjare

► Jepe edhe per afateshkurter qmimi per 1 muaj 280euro , 2 muaj 260euro.

► Kontakt :
+383 49 117 118
+383 44 117 118
Viber & Whatsapp
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe