Banesë me qira
220.00 €

  • Afer rruges se UCK se, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 75 herë
 

Banesë me qira në lagjen Tophane me konkretisht shume afer me rrugen "UÇK" dhe prane lagjes "Qafa",afer Viva Fresh,Banesa eshte e mobiluar ne teresi..shume e favorshme per çift, ka te instaluar ngrohje qendrore me sistem privat (kallda) depozita e obliguar, banesa eshte ne dispozicion nga data 15 Shtator 2022
Kati:6
Sipërfaqe:55 m2
Çmimi i qirasë:220
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon te mbyllur
♦Korridor
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
045 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane