Banesë me qira
300.00 €

  • Josip Rela, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 16.01.2023
Ndryshuar me 27.01.2023
Është shikuar 347 herë
 

Leshoj banes me qira ne lagjen Tophane rruga Josip Rela afer Shkolles Fillore Meto Bajraktari shume prane qendres me kushte te mira banimi afer markete te ndryshme ,nxemjen me rryme nuk ka termokos
Bamesa posedon:
-Sallon Kuzhin
-2dhoma Gjumi njera e pamobiluar
-Banjo
-Koridor dhe Ballkon
-Kati i 7 lift funksional

-Cmimi 300 plus depozita
Banesa leshohet me qera afat gjate

Për më shumë informata mund të na kontaktoni ne numrin 046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane