Banesë me qira
400.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 10.11.2023
Ndryshuar me 27.11.2023
Është shikuar 389 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Tophane. Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Sipërfaqe: 85m²
Çmimi: 400

Rënditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma
• Banjo
• WC
• Ballkon

Kodi: 2655

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane