Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Tophane te Hekurudha, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 14.05.2019
Ndryshuar me 29.08.2019
Është shikuar 177 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Tophane afer Hekurudhe ,banesa posedon:


-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-dy banjo
-dy ballkona
-shpajz

Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30 Agjensioni STAR

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane