Banesë me qira
350.00 €

  • tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 20 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Tophane

– ID:2083
– Lokacioni:Tophane,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????
– Banjo: 1????
– Kati: ????
– Siperfaqe:57m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa me #qira dhe parkingu nentokesor në lagjën tophane ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa eshte ndertim i ri, e pa banuar asnjehere, e pa mobiluar ne teresi, posedon kuzhinen e kompletuar, garderoben si dhe banjon e kompletuar. Ndertesa ka monitorim 24h nga kamerat, aksesi eshte i kufizuar vetem me posedimin e çipave, siguria eshte e larte, lokacioni eshte ne qender te kryeqytetit.Banesa është e shumë e përshtatshme për Familjar dhe per zyre.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane