Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Ndryshuar me 15.05.2019
Është shikuar 98 herë
 

Leshoj banesen me qira ne tophane kati II dhe ka kete renditje 1 dhome dite me kuzhine, 1 dhom gjumi,banjo, koridor dhe ballkon. Banesa eshte ndertim i ri me mobile te reja. Çmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane